حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
روز اول در دانشگاه UoR1 نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳٩٥/٦/٢٥

دیروز به طور رسمی سال دوم از دوره‌ی کارشناسی ارشد EIT Digital را شروع کردم. از ویژگی‌های این دوره گذراندن هر سال در دانشگاهی متفاوت در کشوری متفاوت است.

از این که فقط سه نفر در این دوره هستیم خیلی حس خوبی داشتم. همیشه خلوتی را بر شلوغی ترجیح داده‌ام. احساس می‌کنی دسترسی اختصاصی به منابع، اساتید و سایر امکانات داری.

یک نکته‌ی دیگر که توجهم را جلب کرد سهل‌گیری درباره‌ی مدارک لازم برای ثبت‌ نام بود. از من جز کپی ترجمه‌ی مدرک لیسانس، کپی پاسپورت و یک قطعه عکس چیزی نخواست. یک فرم ساده هم داشت که با کمک منشی دوره پرش کردم. برایم عجیب بود چرا اصل مدارک را برای تطابق درخواست نکردند. اگر کسی مدرک تقلبی بدهد، چه؟
دلیلش هر چه بوده باشد، در من حس خوبی ایجاد کرد و خوب این خودش کم دلیلی نمی‌تواند باشد. 

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب