حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
تعطیلات رسمی ایران در تقویم‌های بین‌المللی نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳٩٥/٩/٩

امروز متوجه شدم تعطیلات رسمی ایران در تقویم گوگل و برخی سایت‌های دیگر از جمله (timeanddate) وفات پیامبر و شهادت امام مجتبی را از قلم انداخته‌ند. همین باعث به اشتباه افتادن یک شرکت خارجی که با ایران کار می‌کرد شده بود.

کسی می‌داند چه طور می‌شود این را گزارش کرد؟

آپدیت ۱:

به همت رفیق شفیق، جناب demystifier، حسین آقای لطفی، این مشکل گزارش شد و تا حد خوبی رفع شد. تا این‌جای کار سایت timeanddate که حکم مرجعیت در این موضوع برای خیلی سرویس‌های دیگر را دارد، اشکال را بر طرف کرده است و چه در تقویم امسالش و چه در تقویم سال بعدشان، تعطیلی «Demise of Prophet Muhammad and Martyrdom of Imam Hassan» قابل مشاهده است.
به نوبه‌ی خودم به خاطر این اقدام سریع تشکر می‌کنم. 

آپدیت ۲:

خوش‌بختانه در Google Calendar هم درست شد.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب