حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/۱٠/۳
نوشته شده توسط مصطفی اجودی
یادش بخیر یه معلم فیلمنامه‌نویسی داشتیم که می‌گفت : کارگردانهای ما (منظور ما ایرانیان شریفیم) وقتی یک یا دو فیلم می‌سازند دیگه تموم می‌شوند و چیزی برای گفتن ندارند. بنده خدا راست می‌گفت، و این مورد درباره منم صدق می‌کنه و همونطور که تا حالا حتما همتون فهميدين کفگير حسابی خورده به کف ديگ و چيزی برای گفتن باقی نموده. ولی خوب حالا که شما زحمت کشيديد و راه گم کرده تا اينجا آمديد برای خالی نبودن عريضه (دوستانی که ميل دارند می‌توانند از غريزه استفاده کنند) مطلبی چند در احوالات خويش که با خدای خود راز و نياز کردم برای شما می‌نويسم. شايد خدا به رحم آمده دعای مرا اجابت کند.
بار خدايا دوباره باد سرد امتحانات همراه با يخ و برف زمستان آمد و من از همين حالا دوباره دوران سياه خويش همچون روز روشن می‌بينم.
بار خدايا مصیبت اين چند واحدی که در ابتدای دوره (فارسی شده ترم) به اذن تو گرفتيم تو خود رفع بفرما که هيچکس به جز تو يارای معجزه از برای من نيست.
بار خدايا هيچگاه نشد که بعد از امتحان از تو بخواهم که جوابهای مرا در ورقه تغيير دهی، ولی مينيمم (min) (ببخشيد املای کلمه لاقل را نمی‌دونستم) می‌توانی که شماره صفحاتی که از آنها سوال می‌آيد را به من در هنگام خواب الهام کنی.
خدايا سخن کوتاه کنم و متذکر شوم که همانطور که من نذر قبولی در امتحانات از قبل ادا نموده‌ام، قبلا از همکاری شما متشکرم.
......................................................................................................................
خوب....خوب....خوب....خواهش می‌کنم انقدر منو بخاطر اين مناجاتنامه زيبا مورد لطف و عنايت خود قرار ندهيد که مرا حسابی شرمنده می‌کنيد.
خداحافظ
دعا کنيد حسين مرا نکشد.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب