حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
نوشتن يا ننوشتن نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٤/۱٢
چرا فکر می‌کنيد آدم هر روز بايد بنويسد. خيلی‌ها به اين مساله معتقدند که بايد هر روز مطلب تازه‌ای نوشت تا خواننده داشت. شايد گاهی مواقع هم مجبور شوی در حالی که حرفی برای گفتن نداری بنويسی. آنوقت است که بايد آب ببندی به مطلب و حرف مربوط و نامربوط قاطی هم. آدم وقتی حرفی برای گفتن ندارد مجبور نيست دهانش را باز کند و نشخوار کند. آدم وقتی زياد حرف بزند درصد اشتباهش هم زياد می‌شود.
من معتقدم تا از درون سخنی نخواهد به بيرون بجهد نبايد آنرا به زبان آورد و هيچگاه به خودم فشار نخواهم آورد که بنويسم وقتی چيزی برای گفتن ندارم. به هر حال شرمنده اگر گهگاهی به اینجا مراجعه می‌کنید و چیزی برای خواندن نمی‌یابیید. اینقدر چیزهای بهتر است که بخواهید وقتتان را اینجا تلف نکنید.

موفق.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب