حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
آخرين خبر......آخرين خبر.....افتادن وبلاگ بدست گروههای فشار. نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/۱٠/۱٤
نوشته شده توسط مصطفی
ديروز داشتم با اوستا تلفنی صحبت می‌کردم که يهو اوس‌حسين گفت: راستی يه خبر. سلمان هم می‌خواد از فردا بنويسه. ما هم گفتيم اوستا نذار هر کس و ناکسی توی این وبلاگ چرت و پرت بنویسه عاقبت نداره‌ها. اونم گفت هیچ شور به دل راه نده که ساربون می‌دونه شتر و کجا بخوابونه. ما هم گفتیم باشه بنويسه.
امروز که رفتيم در وبلاگ وا کرديم، تا آمديم جلوی وبلاگ رو آب و جارو کنيم دیدیم بله آقا سلمان نمک خورده و نمکدان شکسته و هر چه از دهن مبارک درآمده به اوستای ما گفته.
آخه نامرد اوستای ما منت می‌کشید یا تو؟ دوستان می‌تونند بروند و در نظری سنجی مقاله: (ديگه صبرم تموم شد) التماس نامه آقا سلمان رو ببينند.
اما شما اوستای گرامی که به حرف من و مهدی گوش ندادی. به شما توصيه می‌کنم برای مقابله با این گروهک رو به انقراض يه لينک هم به مهدی بدهی تا من و مهدی عزيز حالی به اين برادر نمکدان‌شکن بدهيم. در ضمن قابل ذکر است، شما که اجازه دادی از همه گروها در اين وبلاگ بنويسند ( روشن‌فکر مذهبی (اوستا) خشک مذهبی (سلمان) مفسدفی‌الارض (مصطفی)) خب برادر من بذار این تاریک‌فکر مذهبی(مهدی) هم بنويسه ديگه. اون موقع ببين با رقابت تو اين يه وجب مغازه چه کاسبی به هم بزنيم.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب