حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
۲۲ بهمن نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/۱۱/٢۳
با سلامی دوباره به تمامی دوستانی که در نبود من هزاران نامه به صاب وبلاگ نوشتند که اين آقا مصطفی کجاست؟ چرا وبلاگ به اين روز افتاده و هيچ خبری از مقاله نيست. واقعاْ که خجالت آوره. تو اين مدت که ما نبوديم يه نفر نيامد به ما بگه آقا مصطفی خرت به چند من؟ بابا جون کجايی؟ الهی برين زير گل با اين رفاقتتون.
به هرحال. اين چند وقته اوستا ما رو زندانی کرده بود که مدير وبلاگ به من نامه نوشته که يا بايد از کامپيوتر بنويسی يا اينکه موضوع گروه خودتو عوض کنی. ما هم هر چی فرياد کشيديم از سازمان ملل متحد خبری نشد که نشد و فریاد شریفمان به گوششان نرسید که نرسید. حالا هم که در خدمت شما هستيم در پی سالروز ۲۲ بهمن اوس حسين رحم کرده و به ما عفو دادند و ما اکنون در خدمت شما هستيم و داريم می‌نويسيم ولی چه کنيم که از موضوع خبری نيست. پس تا شبی بعد و موضوعی جديد.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب