حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٢/۱/۱٧
یک دوست ارجمند توصيه کرده است که ایرانی جماعت لينوکس کار خودشان را اينجا به اصطلاح رجيستر کنند. اين دوست گرامی که يکی از کار درست ترين اين جماعت است معتقد است کلی برای ایران کلاس دارد. نامبرده توضيح بيشتری نداده است که اين جور کارها اصولاْ چه ربطی به کلاس دارد. ملت ايران همينکه توی گروه‌ها و چت روم‌های ياهو حضور فعال دارند به طوريکه از خود پاپ هم کاتوليک تر شده اند برای حفظ آبروی ايران کافی است. البته جديداْ بزرگان قوم فهميدند که چت آن هم توی ياهو خيلی جوات است و يکی دو سالی است به بر و بچس وبلاگ ياد دادند. حالا اين ندای وبلاگ است که چشم جهانيان را به هنر ايرانی خيره می‌کند!

نکته تکميلی: تعداد کسانی که از ژاپن خودشان را رجيستر کرده‌اند از ايران کمتر است. هم‌چنين تعداد کسانی که از سريلانکا خودشان را رجيستر کرده‌اند از ايران بيشتر است. در پايان -عين کتاب قصه‌های کودکان- نتيجه گيری را به خود خواننده واگذار می‌کنيم!
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب