حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
گفتگوی کيهان با حميد سبزواری نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٢/٤/٢٦

حميد سبزواری: «بعد از اينكه مقدمه اي بر اين اشعار نوشتم به ناشر گفتم با توجه به مضمون شعرها من يك عنواني را به شما پيشنهاد مي كنم كه اگر اين عنوان را نگذاري حق احسان طبري را از بين مي بري. گفت چي بگذارم؟ گفتم بگذار «لابه». گفت: «لابه» يعني چه؟ گفتم يعني نهايت تضرع و زاري و احساس شرمندگي به درگاه خدا. لابه حال كسي است كه از هر دري رانده شده و به هر طرف كه رفته تاريكي بوده و حالا به نقطه نور رسيده و پيش خدا خودش را عريان مي كند و مي گويد من از همه آن راهها گذشتم و برگشتم، تو مرا ببخش.»

از حق نگذريم اين بخش گفتگوی کيهان يکی دو سالی هست که خيلی قوی و جذاب دنبال می‌شود. آدم‌های باحالی برای مصاحبه انتخاب می‌کند. معمولا مصاحبه‌هايش هم داغ و جنجالی می‌شود مثل مصاحبه با زيباکلام و خلخالی.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب