حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
گزارش نيويورک تايمز از مجاهدين خلق نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٢/٤/٢٦

ترجمه از بازتاب: «به نظر من او يك دروغگوي ماهر و زبردست است و حاشا مي‌كند. زيرا من با هر كس كه صحبت كرده‌ام ـ اعم از مأموران اطلاعاتي عراق، فرماندهان كُرد و گروه‌هاي طرفدار حقوق بشر ـ همگي به اين نكته اشاره داشته‌اند كه در سال 1991، صدام از مجاهدين و تانك‌هاي آنها به عنوان نيروهاي پيشرفته براي حمله به كردهاي شورشي در شمال و شيعيان شورشي در جنوب استفاده كرده است و اعضاي سابق مجاهدين فرماندهي و فرمان منفور مريم را كاملا به خاطر دارند كه كردها را با تانك زير بگيريد و گلوله‌هايتان را براي سپاهيان ايراني نگه داريد.»

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب