حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
شب از نيمه گذشت و ديده باز است نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٢/٥/٦

وبلاگ نوشتن بعد از نوشتن يک پروژه خف تا نيمه‌های شب، اوم حال ميده‌. پدرم در آمد برای نوشتنش. تمام منابع به چند سطر روی اينترنت که اغلبشان هم sample بودند بر می‌گشت. هر جا می‌رفتی refrence داده بودند به اين کتاب stevens. رفتم از آمازون order کنم گران بود. يعنی شايد برای يک پروژه گران بود. با همين‌ها که دم دست داشتيم ساختيم. چند تا مقاله مزخرف هم از اين جا خواندم. طرف بيش‌تر از اين که اصل مطلب را توضيح دهد داستان حمله به خودشان را با آب و تاب فراوان در چندين صفحه توضيح داده است. آخر همه‌ی حرفش هم اين است که مايکروسافت خيلی نفهم است که Raw Socket را برای End user باز گذاشته است. خوب اين که از اول هم معلوم بود! خلاصه حاصل پروژه شد يک educational tool + full documentaion + comments for DRDOS(Distributed Reflection Denial of Service Attacks)

جالبه نه؟

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب