حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
کاروان آرزو! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٢/٦/۱

Lilianne Donders، همسر رييس شرکت شل در ايران است. بعد از اين که سرطان سينه‌اش خوب می‌شود تصميم به انجام کارهای خيريه می‌گيرد. اولين سفرش با عنوان «کاروانی برای سرطان» با شترهای خودش از دمشق به سوی تهران صورت می‌گيرد. وی خيلی به اعراب و فرهنگ عربی به خصوص عمان و شتر و سفر با شتر علاقه‌مند است. حتی قبيله الجنبيه وی را به عنوان يکی از اعضای خانواده‌شان پذيرفته‌اند. عوايد حاصل از اين سفر (۳۵۰۰۰$) را خرج ساختن کلينيک سيار برای زنان چادرنشين حومه‌ی صحرای سوريه کرده است. ماجرای زندگی‌اش را در اینجا بخوانيد.
سفر دومش قرار است از تهران به سمت مسقط پایتخت عمان باشد. قصد دارد با جمع‌آوری پول از اين طريق برای پناهندگان فلسطينی در ساحل باختری رود اردن کلينيک مادر و نوزاد بسازد.(می‌گفتند که شل صهيونيستی است!؟) اسم سفر جديدش «کاروان آرزو» است. تا حالا از طريق افراد حقيقی و حقوقی ۶۵۰۰۰$ جمع کرده است. ۱۵۰۰۰ تاش را شل، شرکت شوهرش، تقبل کرده است. حالا هم دنبال حامی‌های بيشتر می‌گردد. نکته جالبش اين است که آدم‌های عادی هم می‌توانند با خريدن بليط يک يا چند روز با وی همسفر شوند.
يکی از حامی‌های مالی‌اش پارس‌آنلاين است اطلاعات بيشتر را از صفحه‌ای که ‍به همين منظور برپا کرده‌اند ببينيد. راستی خبر داريد پارس‌آنلاين حامی سوم استقلال است؟

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب