حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
يك ۹۷ ساله‌ی عجيب و غريب نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٢/٦/۳

مصاحبه كيهان با بهلول: ”...من در سن هفت سالگي قرآن را حفظ كردم كه البته يك سال و نيم طول كشيد. علاوه بر اينها بيشتر خطبه هاي نهج البلاغه و خطبه فدكيه حضرت زهرا(س) و اغلب دعاهاي صحيفه سجاديه و دعاهاي ديگر نظير ابوحمزه و بعضي از كتاب هاي درسي حوزه نظير الفيه بن مالك، تهذيب المنطق و مطول و وافيه در اصول را حفظ هستم. همه دويست هزار بيت شعر كه خودم گفته ام و پنجاه هزار شعر از شعراي ديگر مثل سعدي و قصيده يوسف و زليخاي جامي را هم از بر هستم...“

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب