حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
يک نفس با شيخ الرئيس نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٢/٦/۱٩
قاف، به نقل ار رساله‌الطير ابن سينا: «... و اين چنين دوستي خالص کجا يابم که دوستي هاي اين روزگار چون بازرگاني شده است، که آن وقت بر;ِدوستي شوند که حاجتي پديد آيد، و مراعات اين دوست فرو گذارند چون بي نيازي پيدا آيد، مگر برادري دوستاني که پيوند ايشان از قرابت الهي بود و الفت ايشان از مجاورت علوي و دل‌هاي يک‌ديگر را به چشم نگرند و زنگار شک و پندار از سر خود بردارند و اين جماعت را جز منادي حق جمع نکند، چون جمع شوند اين وصيت قبول کنند...»
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب