حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
تا دير نشده بشتابيد به سمت لينوکس! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٢/٧/٢

آقايان و خانم‌هايی که هنوز باورتان نيامده است اين يکی را چه می‌گوييد؟ چه خوشتان بيايد چه نيايد با تلاش‌های پيگير شريفی‌ها به خصوص اساتيد و دانشجويان معظمه‌ی دانشکده‌ی پرافتخار کامپيوتر شريف لينوکس سيستم عامل ملی شده است و من به شخصه نه حمايت می‌کنم نه مخالفت. ما اين وسط استفاده‌ی خودمان را می‌بريم!

واقعيت اين است که ما هم بيش از حد پياز داغش را زياد می‌کنيم. در گوشی عرض می‌کنم از لينوکس بهتر هم است. Geek Style را ببينيد با BSD چه حالی می‌کند. (اما نه به عنوان Desktop OS)

  نظرات ()
مطالب اخیر یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت! بازگشت به دوره‌ی جوانی! نظرسنجی درباره‌ی کیفیت خدمات تعطیلات رسمی ایران در تقویم‌های بین‌المللی استاد خوب / استاد بد روز اول در دانشگاه UoR1
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٤) نکات و حکمت‌ها (٥۱) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢۳) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) درس‌های پدر (۱۳) نقد و نظر (۱٢) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱٠) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب