حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
کمک!!! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٤/٢
از وقيتی با وبلاگ آشنا شدم، هر وقت آمدم يک چيزی بنويسم به کلی ايراد و اشکال برخوردم که چون خيلی وقت نداشتم به کل بی‌خيالش شدم. از اون ‌‌Blogger گرفته تا همين به اصطلاح PersianBlog خودمان.
يکبار، همين هفته قبل می‌خواستم يک قسمت فارسی و انگليسی، می‌خواستم فارسی‌اش از راست باشد و انگليسي‌اش هم از چپ اما نشد که نشد.
ضمن اينکه اين دکمه تغيير زبان هم گير دارد. مثلا وقتی در W2K از Alt+Shift برای اين منظور استفاده می‌کنی به ظاهر تغيير می‌کند. اما عملا فرقی نمی‌کند و ناجور قاطی می‌کند.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب