حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
تنازع بقا آدم را به چه ورطه‌هايی می‌کشاند! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٢/٩/۱٩

اين‌ها (شايد هم ما!) هم ديگر خيلی دارند شلوغش می‌کنند. واقعا با اين شيوه‌ی برگزاری همايش من کاملا بوی اين پيام مشمئزکننده را می‌شنوم: «OpenSource خوب است. لينوکس خيلی خوب است. BSD و بقيه هم همينطور. اما خيلی فرقی با لينوکس ندارند و ما چون لينوکس بلديم اين‌ها را هم بلديم. ما توصيه می‌کنيم همه بروند به سمت لينوکس. همه لينوکس ياد بگيرند. سيستم عامل ملی و اين حرف‌ها. و کی همه‌ی اين‌ها را بلد است: جناب ما!»

اولش گفتم «شايد هم ما». من هم خودم يک زمانی همين جوری بودم و شايد هنوز هم رگه‌هايی هست. اما واقعا يک همايش علمی نبايد در حد يک تنازع کودکانه برای بقا در بيايد. حالا صبر کنيد ببينيد چقدر در طول همايش اين را در بوق ايسنا و شبکه خبر و ... کنند. بهر حال اگر ما را هم درگير همين تنازع بقا ديديد تعجب نکنيد. آدم است ديگر.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب