حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٤/٢٤
بابا حالا چرا می‌زنيد. من که عذر خواهی کردم. بعدش مگر تقصير من است که شمارشگر سايت خراب است. شما فرض کنيد يک آدم بيکاری دستش را گذاشته است روی دکمه Refresh. گناه که نکرده است دلش خواسته است با مرورگرش ور برود. البته من اين کار را نکردم.

من قضیه را تمام شده فرض می‌کنم و دوست دارم با توضیح کاری که کردم بقیه نیز.

ببینید من تنها یک دستور یک خطی بر روی یک کارگزار Linux اجرا کردم:
for ((;;)); do GET -d http://hamidi.persianblog.ir ;done
تکمیل: این دستور به هیچ وجه خطرناک نیست. کارش این است که تنها در یک حلقه بی‌نهایت به آدرس مورد نظر وصل می‌شود. به جای اینکه شما با دست صفحه را Refresh کنید به طور اتوماتیک انجام می‌شود. «d-» نیز باعث می‌شود محتوای صفحه را نشان ندهد و تنها به آن درخواست بفرستد. این کجاش خطرناک است؟ به بعضی‌ها که شاخه و شانه می‌کشند می‌گویم من نه هکرم نه ادعایی دارم. فقط یک مقدار Linux بلدم همین و بس.
شما هم می‌توانيد مشابه اين کار را انجام دهيد. فقط تفاوتش اين است که در Linux اين کار خيلی ساده است و در محيطهای ديگر کمی مشکلتر. شما هم اگر دوست داريد برويد اين کار را انجام دهيد.

:: اگر مطلبی می‌نويسيد که می‌خواهيد من ببينم لطفا به من ميل کنيد چون قرار نيست که من همه نظرات را بخوانم.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب