حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٤/٢٤
من چند بار ديگر بايد بگويم من هکر نيستم و هيچی حاليم نيست تا اين دوستان رضايت دهند. من کجا ادعا کردم کار بزرگی انجام دادم؟! من که تاکيد کردم کار خيلی ساده است. من گردنم از مو هم باريکتر است برای هيچ کس هم گردن کلفتی نمی‌کنم. من فقط می‌خواستم يکبار ديگر قدرت Linux را به خودم و شما ثابت کنم. می خواستم یک مقدار به Linux علاقه‌مند شوید تا بعدا بیشتر در مورد آن توضیح دهم. برای خودم هم دور از انتظار بود که به راحتی بتوان چنين کاری کرد. از بقيه هم خواهش می‌کنم دست از سر کچل ما بردارند و بی‌خيال شوند.

ما ز ياران چشم ياری داشتيم....................خود غلط بود وانچه می‌پنداشتيم
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب