حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
گزارش کارسوق يزد نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۳/٥/۱۱
از يزد می‌نگارم. از به قول خودشان «کارسوق آموزشی لينوکس». سر و کله زدن با بچه‌های دبيرستانی آن هم از نوع تيزهوش، هميشه برايم شيرين بوده است. تصورم اين است که طبع پاک‌تری دارند.

گرم است خيلی گرم. کولرشان هم نفس ندارد. برايم من حساس خيلی مشکل است. دو روز اول دخترها هستند. دو روز دوم پسرها. برای دوره‌ی پسرها نمی‌توانم بمانم. بايد برگردم.

برای منی که به ندرت از تهران خارج شده‌ام تجربه‌ی خوبی است. روز اول که هرچی سوال می‌پرسيدند اصلاً لهجه‌شان را نمی‌فهميدم. هنوز هم خيلی نمی‌فهمم هر سوال را چند بار تکرار می‌کنند و گوشم را می‌آورم نزديک تا بفهمم چه می‌گويند. خودشان اقرار می‌کنند که مردمان اقتصادی هستند. می‌گفتند يکی از ورزشگاه‌هايشان هميشه برای مسابقات فوتبال پر از تماشاچی می‌شد. بليطش مجانی بود. وقتی تنها بليطش را ۵۰ تومان کردند ورزشگاه خالی شد!

روی اين دستگاه ويندوز ۲۰۰۰ نصب است و باز هم همان مشکلات کهنه و خسته‌کننده‌ی فارسی. احتمالاً شما «ی»ها را خراب می‌بينيد اما چه می‌شود کرد؟ کی اين پروژه‌ی لينوکس فارسی در می‌آيد؟
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب