حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
حقوق مولفان نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٤/٢٤
زير خيلی از وبلاگها جملاتی در مورد حق تاليف و انتشار نوشته شده است و همه ما می‌دانيم که يک شوخی بيشتر نيست و هيچ کس نمی‌تواند جلوی متخلف را بگيرد. داشتم فکر می‌کردم برای نويسنده نيز سخت است که مثلا وقت بگذارد و مطالب جامعی گردآوری کند بعد يکی مفت از دست‌آورد او بهره ببرد.(چون ديده‌ام که کسانی بعضی مطالب همین وبلاگها را بدون ذکر ماخذ در بعضی نشريات چاپ کرده‌اند)
به عنوان يک راه حل به ذهنم رسيد می‌توان بعضی مطالب غير اساسی در يک مطلب را از عمد اشتباه نوشت و تصحيح آن را به خواننده واگذار کرد. با آن روش فرد متقلب هم نخواهد توانست به آسانی به مقصود خودش برسد و مجبور است لا‌اقل يک مقدار هم که شده خودش وقت بگذارد. طبق قراری که باهم داشتيم ۲ مطلب Greek Code و GNU Project را به همين شيوه خواهم نوشت. تازه هيچ تضمينی هم نيست که قبلا يا بعدا جايی چاپ نشده باشد يا نشود.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب