حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
وبلاگ CE نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۳/٥/۱٦

وبلاگ CE خيلی بهتر از آن چيزی که فکر می‌کردم درآمد. اوائل که پويا گفت يک وبلاگ برای communication بين adminهای CE راه انداخته است خيلی توجهی نکردم. احساس کردم تب وبلاگ‌بازی است که کل ايران را گرفته است. گفتم کلی groupware (اين جا يک کسره است) open  و web based وجود دارد برای team communiction  مثل PHProjek.

اما حالا می‌بينم قالب وبلاگ خيلی بهتر است. اول اينکه صورت خشک و رسمی کاری ندارد. ثانياً اين که صدها آدمی که يک جورهايی سرنوشت خودشان را با CE گره‌خورده می‌دانند (!) و سرپا بودنش برايشان مهم است اما از دور دستی بر آتش دارند (مثل خودم) هم می‌توانند در جريان وضعيت CE قرار بگيرند و احتمالاً يک نظری بپرانند! ثالثاً اين که يک مقدار بقيه می‌فهمند که CE يک سايت الکی و ساده نيست. رابعاً فکر می‌کنم در نوع خودش کار نويی باشد، لااقل در ايران.

يادتان هست که قبلاً درباره‌ی پويا چی گفته بودم.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب