حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
PGen نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۳/٥/٢٤

بالاخره به ياری خدا و تلاش بچه‌ها (به قول فوتبالی‌ها) PGen هم از آب و گل در آمد و صاحب Installer شد. واقعاً آدم کار راه‌اندازی است اين بشر. مدت‌ها بود به خاطر نداشتن  Installer و راهنمای استفاده داشت خاک می‌خورد. حالا يک official webpage کم دارد و احتمالاً GUIاش که بايد redesign شود. راستش را بخواهيد من که اصلاً از کد بچه‌های دانشگاه تهران خوشم نيامد. شايد هم تقصير آن‌ها نباشد. کدهای VC خيلی کثيف و شلوغ است. در ضمن از بنده خدايی که زحمت کشيد و يک زبان کامل را با آن طراحی کرد هم بايد تشکر ويژه کنم. من که شخصاً حوصله‌اش را نداشتم.

اگر يک مقدار بيشتر رويش کار شود قابليت اين را دارد که برود روی sourceforge و احتمالاً paper از تويش در بيايد. مهندس جابری‌پور که بعيد است وقتش را داشته باشد اگر وقت داشت تز دکترايش را تمام می‌کرد. بايد يک چيزی آماده کنم اسمش را بگذارم کنارش ببرم پيشش.

از اين که می‌بينم پروژه‌ی ليسانس دارد رويش تعريف می‌شود خوشحالم.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب