حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
فارسی‌نويسی در اينترنت-۳(پايانی) نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٤/٢٤
چون می‌خواهم مباحث جدیدی شروع کنم مطالب اين مبحث را با معرفی چند نرم‌افزار کاملا مفيد به پايان می‌برم:

اولين نرم افزار يک نرم افزار مديريت طرح‌بندی صفحه کليد در Windows 2000 و XP است. محصولی از Mehrsoft. اين نرم افزار را می‌توانيد از اينچا دريافت کنيد.

دومین نرم افزار هم یک مشابه خارجی است که من خودم خیلی با آن کار نکردم. نرم‌ افزار Keyman از Tavultesoft. اگر حوصله داشتید تاریخچه‌اش را بخوانید جالب است.

آخرين بخش هم برای آنهايی که می‌دانند Tex چيست و دوست دارند در محيط Linux به زبان فارسی بنويسند. اين آخری برای آنها که می‌دانند شايد از بقيه جذاب‌تر باشد اما به علت اينکه توضيح راجع به آن خارج از حوصله اينجاست آنهايی که علاقه دارند يک e-mail بزنند تا راهنماييشان کنم.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب