حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
وقتی وبلاگ نوشتنت می‌گيرد ... نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۳/٩/٢۳

وقتی وبلاگ نوشتنت می‌گيرد اين بار پرشين‌بلاگ است که همکاری نمی‌کند...

 پروژه‌ی اين ماه sourceforge را ملاحظه کردم و آن را چيز فوق‌العاده‌ای يافتم. حيف ديدم بقيه را هم مطلع نسازم. تاسف خوردم که يک ليست پستی با بچه‌هايی که دوره‌ی برنامه‌نويسی لينوکس را شرکت کردند تشکيل نداديم تا بتوانيم اين جور چيزها را به هم اطلاع دهيم. به هر حال گفتم اين جا بنويسم تا ثبت شود شايد بعداً آن ليست هم راه بيفتد.

من فکر می‌کنم با وجود TortoiseCVS و ترکيب آن با cvsnt ديگر کسی نبايد به دنبال سيستم کنترل نسخه‌ی ديگری برای محيط‌های ويندوزی بگردد.

  نظرات ()
مطالب اخیر یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت! بازگشت به دوره‌ی جوانی! نظرسنجی درباره‌ی کیفیت خدمات تعطیلات رسمی ایران در تقویم‌های بین‌المللی استاد خوب / استاد بد روز اول در دانشگاه UoR1
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٤) نکات و حکمت‌ها (٥۱) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢۳) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) درس‌های پدر (۱۳) نقد و نظر (۱٢) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱٠) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب