حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
دیپلمات! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۳/۱۱/۱۸

بازتاب: «...گاهي اوقات فكر مي‌كنم، شايد برداشت برخي از مسئولان ما از واژه ديپلمات اشتباه بوده و وضعيت را به اين نقطه كنوني رسانده‌اند. به عبارتي، شايد آنها «ديپلمات» را جمع «ديپلمه» پنداشته‌اند و از اين رو بوده كه به ديپلمه‌ها عنايت خاصي نشان داده‌اند. بار ديگر يادآور مي‌شوم كه قصد هيچ جسارت و توهيني به فرد يا افرادي ندارم و تنها مشاهدات تأسف‌بار اجتماعي خود را بيان مي‌كنم و در اين ميان، روي سخنم با برخي از كاركنان خدوم و زحمتكش وزارت خارجه نيست، بلكه نسبت به روند حاكم و موجود در نهاد تخصصي وزارت خارجه، ابراز تأسف مي‌كنم...»

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب