حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
اينقدر بي‌دليل به اين و آن بد نگوييد! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۳/۱۱/٢٤

يکی از اعضای تيم firefox مطلبی در وبلاگش نوشته است که من به همه‌ی سينه‌چاکان لينوکس و open source به ويژه صنف برنامه‌نويس توصيه مي‌کنم بخوانند. کسانی که سر کلاس من بوده‌اند هم مي‌دانند که هميشه از نبود يک IDE مناسب در لينوک که بتوان در آن به راحتی debug کرد و هزار تا کار ديگر که از يک IDE انتظار مي‌رود، ناليده‌ام. نه اينکه نباشد اما خوب آنطور که بايد نه.

در اين مقاله اشاره شده است که بايد پذيرفت يک مقداری open source-اي‌ها در اين مورد کم‌کاری دارند و عقب‌اند. بعد هم اشاره کرده است اگر جامعه‌ی open source مي‌خواهد در زمينه‌ی دسکتاپ موفق شود به جای بد و بيراه گفتن به مايکروسافت بايد به کارهای خوب مايکروسافت احترام بگذارد و به عنوان يک محک حداقل به آن‌ها نگاه کند. اين شيوه‌ای است که ما در firefox پيش گرفتيم.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب