حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
moz-radisu-border- نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٤/۱/٢٠

وقتی سايت پست الکترونيکی مخابرات را با IE نگاه می‌کردم چهره‌ی متفاوتی داشت نسبت به وقتی که با firefox. اگرچه تغيير خيلی ظريف و ساده به نظر می‌رسد اما واقعاً احساس خوشايندی را به کاربر منتقل می‌کند. به اين ويژگی که خاص مرورگرهای شبيه mozilla است و احتمالاً قرار است استاندارد شود، radius-border می‌گويند. اگر می‌توانستيد داخلش را ببينيد بهتر متوجه می‌شديد. اما از همان دکمه‌ی صفحه‌ی ورودی هم تفاوت پيدا است: يک انحنای نرم در عناصر صفحه. برای اطلاعات بيشتر اينجا  يا اينجا را ملاحظه کنيد.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب