حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
کار فرهنگی! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٤/٢/۳

 آن اوايل که روزنامه‌ی شريف در می‌آمد تقربياً همه‌ی شماره‌هايش را می‌خريدم و می‌خواندم. در فضای آن سال‌ها اين حرکت خيلی به نظرم مثبت می‌آمد. تابستان آن سال هم روزنامه در می‌آمد اما چون من کمتر به دانشگاه می‌آمدم نتوانستم همه‌ی شماره‌های تابستان را بخرم. آن قدر مشتاق بودم که يک روز رفتم و از آرشيوشان شماره‌هايی که کسری داشتم را خريدم!

يک بار بعد از اينکه روزنامه خريدم و از دانشگاه دور شدم متوجه شدم که اشتباهی لای روزنامه آن روز يک روزنامه‌ی ديگر هم بود. چند روز بعد به دفتر روزنامه رفتم که پول آن يکی را هم بپردازم. قيمت روزنامه ۲۰ تومان بود و من يک ۲۵ تومانی از جيبم در آوردم و به يکی از مسؤلين روزنامه (مسعود شاهمرادی) دادم. گفت پس صبر کنيد ۵ تومان بقيه‌اش را بدهم. گفتم آن ۵ تومان هم برای اينکه کار فرهنگی می‌کنيد! دو، سه نفری از خنده روده‌بر شدند. الان هم که فکر می‌کنم خودم خنده‌ام می‌گيرد. منظورم اين بود که شما کارتان خيلی بيشتر از اين‌ها ارزش دارد اما به طرز خنده‌آوری بيان کردم!

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب