حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
من مانده‌ام چه طور دل هر دو دسته را به دست آورم؟ نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٤/٤/۱٢

 بخشی از خوانندگان این وبلاگ را کسانی که تشکیل می‌دهند که آشنایی‌شان اغلب با بعد کامپیوتری من است و بخش دیگر دوستانی که اشتراکات فکری، کاری و .. . بخش اول بیشتر دوست دارند با بعد کامپیوتری من آشنا شوند و احتمالاً اینجا دنبال نکات و آموزش‌های فنی می‌گردند. بخش دوم هم که در واقع دوستان صمیمی‌تر من هستند بارها اعلام کرده‌اند که از این به قول خودشان مزخرفات بی‌زارند و حاضر نیستند وبلاگم را بخوانند. حتی یکی، دو پست از این قبیل را هم تحمل نمی‌کنند. حالا  در این اواخر سعی کردم بیشتر به تجربیات کاری بپردازم و جنبه‌های مدیریتی و غیرفنی آن را متذکر شوم. نمی‌دانم دل جماعت دوم را به دست آورده‌ام؟

 پنج‌شنبه سر کلاس ایرنا یکی ازم پرسید برای فلان کار چه کنیم. گفتم توی وبلاگم نوشتم بعد از کلاس بیا آدرسش را بهت می‌دهم. انگار برایشان خیلی جذاب باشد پرسیدند آدرس وبلاگتان چیست؟ تویش چی می‌نویسید؟ هر روز update می‌شود؟ مثلاً باگ فدورا ۴ که جلسه‌ی پیش سر کلاس پیدا کردید را هم نوشتید؟ این باگ امروزش را چطور؟ ...

و من می‌خندیدم ...

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب