حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
مي‌شود؟ مي‌توانيم؟ نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٤/٤/۱٤

يعنی ما نمي‌توانيم مجله‌ای حداقل در اين حد و اندازه در بياوريم؟ فقط مشکل کمبود بودجه است؟ از آمريکا و اروپا مثال نمي‌آورم. مال مالزی است. حد و اندازه‌اش هم معلوم است. به زبان انگليسی است و مخاطبانشان جهانی. مقالاتش از لحاظ فنی قوی است. خيلی سر و شکل حرفه‌ای ندارد اما برای آموزش مخاطب مالزيايی که هدف اصلی است بد نيست.

برای اينکه به جواب نزديک شويم مي‌پرسم اگر بر فرض قرار باشد در کشور ما چنين مجله‌ای در آيد، از عهده‌ی چه کسی بر مي‌آيد؟ ما که اين‌قدر نگران نيروی متخصص در زمينه‌ی IT هستيم و کلی بودجه صرف آموزش مي‌کنيم، تو کجا به کی يک هم‌چنين مهارتی را ياد مي‌دهيم؟ اصلاً يک هم‌چنين نيازی کجا بايد تامين شود. اينها جواب نيست، سوال است. برای اينکه بيشتر فکر کنيم.

 

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب