حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
يک افزودنی لازم برای همه‌ی کاربران Firefox نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٤/٤/۳۱

در Maxthon و Opera قابليتی ديده بودم که مدت‌ها پيش در extensionهای Firefox به دنبالش گشتم و چيزی پيدا نکردم. به دلايل زيادی اين قابليت برایم مهم بود. از جمله اينکه عادت داشتم و دارم که معمولاً ۲۰، ۳۰ تايی Tab را باز نگاه مي‌دارم و به مرور و سر فرصت بخوانم. اين صفحات معمولاً نتايج جستجو يا وبگردی است که به زحمت به دست آمده است و از دست رفتنش ناراحت کننده. Firefox هم که آن اوائل خيلی پايدار نبود و زياد قاط مي‌زد.

Opera و Maxthon قابليتی دارند که اجازه مي‌دهد هر دفعه که browser را باز مي‌کنی آخرين صفحاتی که هنگام بسته شدن browser باز بوده‌اند را برايتان بياورد. بالاخره وقتی دنبال حل مشکل Memory Leak در Firefox مي‌گشتم و البته جواب قابل قبولی پيدا نکردم يک workaround که پيشنهاد شده بود استفاده از افزودنی (ترجمه‌ی خوبی برای extension است؟) session saver بود. اکنون ديگر با وجود اين افزودنی مي‌توان به Firefox تکيه کرد.

الان به ذهنم رسيد در يک پست extension هايی که به نظرم بايد بر روی firefox نصب کرد تا به يک مرورگر باقابليت تبديل شود را ليست کنم. در حالت عادی خيلی لخت و ساده است.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب