حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٤/٢٦
نمی‌خواستم امروز چيزی بنويسم اما اين اثر Microsoft را که ديدم نتوانستم جلوی خودم را بگيرم. ادعا می‌کند Windows 2000 Server برتر از Linux است. برای آنها که می‌دانند در حد يک شوخی باقی می‌ماند. يکی نيست به آقايان بگوييد چرا خودتان تا مدتها از ‌FreeBsd استفاده می‌کرديد وقتی هم تصميم گرفتيد عوضش کنيد آنقدر مشکل داشت که پشيمان شديد؟
توضیح بیشتر:
وقتی Microsoft سایت http://www.wehavethewayout.com را برای مقابله با UNIX راه انداخت همه تا مدتها به آن می‌خندیدند چون روی یک کارگزار FreeBsd میزبانی شده بود. وقتی Microsoft تصمیم گرفت که آنرا بر روی یک W2K Advanced Server ببرد تا ۵ روز سایت پایین بود. و بعد از ۵ روز دوباره به همان حالت قبلی بازگشت!!


WINDOWS FOR NOW !!
Linux for future , FreeBSD for ever

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب