حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
نمی‌گذارند اين ماه رمضونی دهن آدم بسته بماند! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٤/٧/۱٧

ديدم اگر چيزی نگويم طرف دور بر می‌دارد و فکر می‌کند حرف حساب زده است. اتفاقاً بايد خدمت اين آقا عرض کرد مشکل IT ما اين است که امثال شما در اين زمينه اظهار نظر مي‌کنند. شايد هم تقصير اين رسانه‌ها و خبرگزاري‌های رنگارنگی است که بي‌خودی مي‌روند نظر ملت را مي‌پرسند. الکی اين حس را در طرف به وجود مي‌آورند که انگار چيزی سر در مي‌آورد. مثل دکتر جلالی که بي‌جهت توی تلويزيون و رسانه‌ها بزرگش کردند. بس که جامعه‌ی عقب‌مانده‌ای داريم ملت هر کسی را ببنند laptop دارد و بلد است با آن کار کند غول کامپيوتر حساب مي‌کنند.

به درستی يا غلطی حرف‌هايی که زده است کاری ندارم. لجم مي‌گيرد از اينکه آدم بي‌مبنا و کشکی حرف بزند. بله، سيستم عامل ملی يک شوخی است و هزار جور اشکال مي‌شود به آن گرفت ولی اينکه بگوييم چرا بخشی از اين هزينه را صرف مسائل پايه‌ای ويندوز نمي‌کنند ديگر .... است. اين سوال نشان مي‌دهد طرف با الفبای IT هم آشنا نيست. البته يک فرض کاملاً محتمل هم اين است که خبرنگار حرف طرف را نفهميده است و بد انعکاس داده است.

نمي‌دانم اين بازتاب چه گيری به سيستم عامل ملی داده است؟ شيطونه مي‌گويد حالا که اين‌ها تنورشان داغ است يک گزارش مفصل و حقيقی تهيه کنم بدهم کار کنند. بالاخره اگر ما خودمان نقد سالم و سازنده نکنيم چهار نفر پيدا مي‌شوند که اراجيف بگويند.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب