حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
سلام دنيا! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٤/٢٩
يک مطلب خيلی جذاب در مورد تکامل يک برنامه‌نويس روی اينجا قرار دادم. همانطور که قبلا گفتم ويراشگر اينجا يک مقدار در ويراست همزمان دو زبان مشکل دارد.( البته قبول دارم که پياده سازی يک الگوريتم Bidirectional برای يونيکد کار مشکلی است.) بهر حال خيلی نوشته را از ترکيب خارج می‌کند که بی‌خيالش شدم. سعی می‌کنم در عوض يک پيوند به آن بدهم. شايد هم بهتر باشد يک نسخه انگليسی از وبلاگم درست کنم.

همانطور که می‌دانید در دنیای برنامه‌نویسی یک سنت قدیمی وجود دارد و آن هم اولین تجربه برنامه‌نویس در آن محیط است که با چاپ یک پیغام "Hello World" صورت می‌گیرد. مطلب اول در مورد سیر تکاملی این برنامه است. در واقع در مورد افزایش توانایی‌های یک برنامه نویس از محیطی به محیط دیگر است. حتما قسمت آخر آن‌را که مربوط به مدير است را نيز بخوانيد:
http://www.angelfire.com/ar/rawdah/03evol.htm
اين هم يک لينک جالب در مورد پروژه "Hello World" مربوط به ACM:
http://www2.latech.edu/~acm/HelloWorld.shtml


  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب