حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
وقتی مايکروسافت تسليم مي‌شود. نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٥/۱/۱۸

دقت کرده‌ايد مايکروسافت بالاخره دارد لينوکس را به رسميت مي‌شناسد؟ دو تا از محصولات اخيرش را ببينيد. در Microsoft Sotrage Server 2003 فهميده است که در NAS از مهم‌ترين نکات پشتيبانی از filesystem های گوناگون است و بنابر اين NFS را هم پشتيبانی مي‌کند. تا آن جا که قبلاً مطالعه کرده بودم پياده‌سازی قابل اتکايی از NFS روی ويندوز وجود نداشت. اينکه خود مايکروسافت دست به چنين کاری دارد قابل تامل است.

دومی هم Virtual Server است که در آن بد جوری داد لينوکس سر داده است و با التماس مي‌گويد به جان خودم لينوکس را هم پشتيبانی مي‌کنم. مطمئنم چشمش از پيشرفت خيره‌کننده‌ی vmware ترسيده است. البته اين ديگر آخر حماقت است که آدم بستر virtualization اش را بر روی مايکروسافت بگذارد.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب