حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
اشتباه‌های فاحش در اخبار فناوری از منابع رسمی! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٥/٥/۱٦

ما توی این دنیا فقط از کامپیوتر آن هم یک خرده سر در می‌آوریم. دیگر رشته‌ها را خبر ندارم اما اخباری که در زمینه‌ی کامپیوتر حتی از منابع رسمی اعلام می‌شود بسیار غیرعلمی و غیر دقیق است.

دلیل اشاره‌ی این موضوع خبری است که ایرنا درباره‌ی همکاری XenSource و Microsoft آورده است. سراسر خبر پر است از اشتباهات فاحش اساسی چه از بعد فنی چه از بعد غیر فنی. مثلاً درباره‌ی XenSource آمده است که از تولیدکنندگان لینوکس است. شما به سایتش مراجعه کنید و اگر چنین چیزی برداشت کردید ما را هم مطلع کنید.

بر فرض که چنین اشتباهی از تیم خبری ایرنا که ممکن است سواد فنی لازم نداشته باشد رخ دهد چرا فارسی‌لینوکس باید آن را بدون هیچ اصلاحیه‌ای درج کند؟ (آدرس خبر در پرتال فارسی‌لینوکس)

  نظرات ()
مطالب اخیر رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت! بازگشت به دوره‌ی جوانی! نظرسنجی درباره‌ی کیفیت خدمات تعطیلات رسمی ایران در تقویم‌های بین‌المللی استاد خوب / استاد بد
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٤) نکات و حکمت‌ها (٥۱) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢۳) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) درس‌های پدر (۱۳) نقد و نظر (۱٢) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب