حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
آگهی برای کار نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٥/٧/٢٦

ما با قحطی نیرو روبرو هستیم. از حدود ۹ ماه پیش که مسؤلیت جدیدی قبول کردم به طور متوسط هر ماه دو تا نیرو گرفته‌ام. با این حال با ایده‌هایی که در سر دارم تا آخر امسال به همین مقدار باید متخصص جذب کنم. حالا همین‌جا از هر کس که تخصصی در زمینه‌ی کامپیوتر دارد دعوت به همکاری می‌کنم. همه جور امکان همکاری از پاره‌وقت، تمام‌وقت،‌ پروژه‌ای، مشاوره، امریه و ... هم داریم.

من برای همکاری فقط یک شرط کوچک دارم. بدقلق نبودن!


بعد از حدود چهار ماه: لطفاً به جای کامنت گذاشتن رزومه‌تان را بفرستید و توضیح دهید که مربوط به چی هست. در ضمن بد نیست اشاره کنم منظورم واقعاً تخصص بود نه آشنایی!

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب