حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
پيچيدگی توضيح مسائل علمی نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٥/۱۱/٢٧

پروژه‌ی میزبانی وب ایرنا در داخل کشور را راه‌اندازی آزمایشی کردیم. کارهای مهمی در آن انجام شده است از جمله Global Server Load Balancing مبتنی بر روش DNS. وقتی در جلسه‌ای داشتم اهمیت این موضوع را برای یکی از عالی‌ترین مقام فناوری اطلاعات توضیح می‌دادم حرفم را برید و گفت: این را که ما داریم با اینترنت ملی انجام می‌دهیم! دهانم قفل شد.

اشکال من این است که این جور اوقات آن‌قدر شوکه می‌شوم که می‌مانم در جواب چه بگویم و از کجا باید شروع کنم. همین باعث لکنت زبان می‌شود. باید خیلی بیشتر خودم را آماده‌ی چنین شرائطی کنم.

حالا قرار است یک مصاحبه‌ی خبری در این رابطه کار کنیم. شما چه پیشنهادی دارید که من توضیح دهم چرا این روش مهم است و تفاوت آن با خاصیتی که معمولاً برای routing ذکر می‌شود چیست؟

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب