حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
موفقيت ايرانسل نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٥/۱۱/٢٧

اینکه ایرانسل در ایران موفق شود به نظرم تأثیر مهمی می‌تواند بر اقتصاد کشور بگذارد و راه جدیدی بگشاید. اگر اشتباه نکنم ایرانسل اولین تجربه‌ای است که یک شرکت خارجی می‌تواند در این وسعت به مشتری نهایی روبرو خدمات دهد. شاید مهم‌ترین وجه تمایز این تجربه با سایر شراکت‌های خارجی خدمات است. پیش از این شرکت‌های خارجی بیشتر شبکه‌های توزیع و فروش در ایران تشکیل می‌دادند یا در بهترین حالت مونتاژ و تولید.

این بار قضیه مربوط به کیفیت خدمات است. چیزی که نظام متصلب دولتی ما به دلایلی که زیاد شنیده‌ایم کمتر به آن توجه نشان داده است. شکست یا موفقیت ایرانسل می‌تواند به نفع یا ضرر دو دیدگاه تمام شود.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب