حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
هک شدم! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٥/۱٢/٢

ایمیل یاهویم ناغافل هک شد! خیلی ساده‌تر از آن که فکرش را بشود کرد. چرایی و چگونگی‌اش بماند. آن چه مهم است تجربه‌ی حس هک‌شدگی است.

 سال‌ها است که از آن استفاده می‌کنم و احتمالاً اطلاعات مهم زیادی در آن است. با از دست دادن آن خیلی چیزهای دیگر را نیز از دست دادم. حالا آن هکر هر جور که بخواهد می‌تواند با من بازی کند. جالب است یک عمر به ملت در همین وبلاگ و جاهای دیگر توصیه کرده بودیم که از ایمیل یاهو استفاده نکنند ولی شرائط به گونه‌ای پیشرفت که به دلایل بسیاری ترجیح بر آن بود. این هم نتیجه‌اش. اگر این CE درست سرویس می‌داد و یک spam filter خوب رویش بود ...

به هر حال تا آن جا هم که می‌دانم هکرش نه ردی از خود به جای گذاشته است نه حاضر به معامله است. باز صد رحمت به هکرهایی که حاضر به معامله می‌شوند. این یکی احتمالاً فقط می‌خواسته بچزاند.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب