حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
هکر مهربان! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٥/۱٢/٢

هکر مهربان!

از اینکه اکانت یاهویم را برگرداندی سپاسگزارم! هم‌چنین از تو سپاسگزارم که بیشتر خطر استفاده از سرویس‌های رایگان و عمومی را گوشزد کردی. نمی‌دانم این جا را می‌خوانی یا نه. اما بهر حال بعد از اینکه قیدش را زده بودم خوشحالم کردی. فکر کردم دیدم چیز مهمی در آن ندارم و اغلب ایمیل‌های مهم و کاریم را خوشبختانه با ایمیل‌های داخلی فرستاده بودم. حتی اگر اصرار یکی از دوستان نبود قصد نداشتم password ام را عوض کنم. چون واقعاً چیز پنهانی درش نداشتم و به این password عادت کرده بودم.

قبل از اینکه بروم برای نماز مسنجرم را روشن کردم و دکمه‌ی sign-in را زدم به این امید که شاید تا من بر می‌گردم درست شود. بالاخره باز هم لطف خدا شاملمان شد.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب