حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
از دلايلی که کمتر باید وبلاگ نوشت! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٥/۱٢/٥

من به یک اصل معتقدم: اگر نمی‌توانی بهتر از حافظ،‌سعدی یا دیگر بزرگان شعر بگویی نباید منتشر کنی. البته کلی تبصره و ماده دارد. اما کلیتش بر جا است. اگر می‌خواهم حرفی بنویسم که به شکل بهتر قبل از من گفته شده است چرا باید بگویم؟ بهتر نیست به همان‌ها ارجاع دهم یا تأکید و تکرار کنم؟

واقعیت این است که من خیلی وقت‌ها در خودم حرف نوی نمی‌بینم و خاموشی را ترجیح می‌دهم. این روزها آن قدر وبلاگ زیاد شده است و به تناسب آن وبلاگ خوب که کمتر حرف ناگفته‌ای می‌ماند و من بیشتر وقت خودم صرف خواندن و استفاده‌ی از آن‌ها می‌شود.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب