حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
فشار کاری آخر سال نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٥/۱٢/۱٦

خیلی پیشتر در مذمت تعطیلات سال نو نوشته بودم. اکنون از زاویه‌ای دیگر:

این روزها که فشار کاری زیاد است برایم عجیب بود که آیا همه جای دنیا آخر سال فشار کار و جنب و جوش مردم زیاد می‌شود؟ به خودم که نگریستم دیدم بخش عمده‌ای از این جنب و جوش به دلیل نگرانی از تعطیل یا معلق بودن بسیاری از خدمات اجتماعی در تعطیلات نوروز است. حدود ۲۰ روز مملکت در خاموشی به سر می‌برد و خدا نکند در این ایام نیاز به سرویس فوری باشد. این روزها که به دلیل شرائط خاص زندگی به بعضی از این خدمات در این ایام نیاز دارم فشار را بیشتر حس می‌کنم. باید نگران تعطیلی بانک‌ها،‌ بسیاری از مراکز خرید مایحتاج، تعطیلی روزنامه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای خدماتی،‌ روزنامه‌ها، پر بودن ظرفیت و پر خطر بودن مسیرهای حمل و نقل، دانشگاه‌ها، ادارات و ... بود.

واقعاً نمی‌خواهیم فکری به حال تعطیلات نوروز بکنیم؟

از همه‌ی این حرف‌ها گذشته، من دیروز بوی بهار را شنیدم.

  نظرات ()
مطالب اخیر یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت! بازگشت به دوره‌ی جوانی! نظرسنجی درباره‌ی کیفیت خدمات تعطیلات رسمی ایران در تقویم‌های بین‌المللی استاد خوب / استاد بد روز اول در دانشگاه UoR1
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٤) نکات و حکمت‌ها (٥۱) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢۳) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) درس‌های پدر (۱۳) نقد و نظر (۱٢) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱٠) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب