حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
سوئد- روز دوم نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٥/۱٢/٢٠
  1. دومین مشکل عمده‌ام که فکر می‌کنم دیگر امروز به آن عادت کنم عدم انطباق عادات خواب و بیداری با ایران است. مثلاً دیشب اواسط مراسم عزاداری نمی‌توانستم خودم را کنترل کنم (حدود ۸ شب) و خوابم برد. در عوض صبح زود (حدود ۴) این جا از خواب پریدم.
  2. سومین مشکل، سگ! آخر بین این همه حیوان آرام و ملوس چطور سگ را انتخاب کرده‌اند؟ تعجب می‌کنم زن‌ها که باید روحیه‌ای لطیف داشته باشند چه طور با حیوانی که دندان‌های تیز و حالت‌های هجومی دارد این قدر رابطه‌ی صمیمی و عاطفی برقرار می‌کنند؟ واقعاً سگ می‌ترساندم و عذابم می‌دهد. نامردها سگ‌هایشان از فاصله‌ی چند سانتی‌متری آدم عبور می‌کند!
  3. امروز چون تعطیل است زود تر از ۹ رستوران برای صبحانه باز نمی‌شد. من هم بی‌خوابی به سرم زده بود بعد از نماز. به هر حال رفتم برای صبحانه. رستوران در مرکز خرید هتل بود. ارتباط بین ساختمان‌ها جالب است و در این پست نمی‌گنجد. بر خلاف انتظارم سلف سرویس نبود. یک ساندویچ،‌ یک آب پرتقال و یک قهوه بهم داد. مسؤلش یک خانم عراقی بود. شانس آوردم و ازش درباره‌ی محتوایش پرسیدم. گفت پنیر به علاوه‌ی گوشت خوک! درست انگلیسی بلد نبود و به سختی با ترکیب عربی و انگلیسی ازش خواستم با یک چیز دیگر عوضش کند. یک کیک گرفتم که رویش چیزی بود به اسم کرم فیلادلفیا. یک خرده خوردم و چون نمی‌دانستم چه کوفتی است از خیرش گذشتم. پرسیدم فیلادلفیا دیگر چیست؟ توضیحی نداشت. ترسیدم شاید این هم از گوشت سگی، خوکی یا چیزی درست شده باشد.
  4. مرکز خریدشان هم مثل بقیه‌ی شهر خیلی خلوت است؟ این‌ها از کجا درآمد کسب می‌کنند؟
  5. کلی چیز دیگر نوشته بودم که به مرحمت پرشین بلاگ از دست رفت. حوصله‌ی بازنویسی ندارم.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب