حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
برای امروز! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٤/۳۱
:: امروز ديدم در Msngr هر چه پيغام می‌فرستم نه در صفحه خودم ديده می‌شود و نه در صفحه طرف مقابل، بعد هم ديدم شمارشگر و تعداد نفرات نظرخواهی ديده نمي‌شوند، بعد هم ديدم javascript های صفحه‌ام ديده نمی‌شود بعد هم WinUpdate و... فهميدم ايراد از کجا بود و بالاخره رفعش کردم. اما نکته‌ای که تا به حال به آن دقت نکرده بودم. در IE گويا نمی‌شود javascript را enable/disable کرد؟ اينطور نيست؟

:: کی گفته درس خواندن در دانشگاه کار آسانی است؟ اصلا هم اينطور نيست. با اينکه ۱ماه از تابستان گذشته است ما هنوز مشغول انجام پروژه‌های درسی هستيم و تا ۱۵ مرداد ادامه دارد!

:: یکی در نظر خواهی مطلب پیشین یک پیوند جالب گذاشته بود. البته هنوز وقت نکردم آنرا دقیق مطالعه کنم اما خوشحالم که افراد دیگری هم در ایران وجود دارند که روی این موارد کار می‌کنند. این دوست گرامی اگر به من mail می‌زد بیشتر با هم آشنا می‌شدیم و شاید از تجربیات همدیگر استفاده می‌کردیم. ضمن اینکه ممکن است من همه نظرخواهی را نخوانم.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب