حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
وبلاگ‌نویسی حرفه‌ی ما نیست! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۱/٢

بالاخره بعد از سال‌ها و به اصرار اطرافیان ظاهر وبلاگ را عوض کردم. قالب قبلی از بسیاری جهات مشکل‌دار بود. خدا باعث و بانی‌اش را اصلاح کند! واقعیت این است که وبلاگ‌نویسی حرفه‌ی ما نیست و حتی در زمره‌ی ده اولویت اول زندگی هم نیست. طبیعی است که نمی‌ارزد برای آن بیش از یک حد معینی وقت بگذارم. یک چند تا قالب عادی پرشین‌بلاگ را که بررسی کردم پر از اشکال و ایراد بود. با یک سیستم مدیریت محتوای امروزی فاصله‌ی زیادی دارد. من هم وقت ندارم اصلاحی بکنم. فکر می‌کنم حداقل نسبت به قبلی خواناتر است و خواننده را کمتر می‌راند. به هر حال بابت این چند سالی که چشمتان پای مانیتور از دیدن آن صفحه‌ی تاریک و ناخوانا درد گرفته است می‌بخشید.

  نظرات ()
مطالب اخیر رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت! بازگشت به دوره‌ی جوانی! نظرسنجی درباره‌ی کیفیت خدمات تعطیلات رسمی ایران در تقویم‌های بین‌المللی استاد خوب / استاد بد
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٤) نکات و حکمت‌ها (٥۱) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢۳) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) درس‌های پدر (۱۳) نقد و نظر (۱٢) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب