حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
بازگشت به تحصيل نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۱/۳

خدا به گویم چه کار نکند این حسین فلکی را که هر وقت با من صحبت می‌کند مرا در حال و هوای علم و تحصیل می‌برد! امروز هم دوباره حس دانش‌اندوزی‌ام گل کرد. به homepage بسیاری از همدوره‌ای‌ها، آشنایان و درس‌ها که اغلب خارج‌اند سرک کشیدم. کلی مطلب و موضوع که دوست دارم دوباره در کورانش قرار بگیرم. فرو رفتن در کار اصلاً نگذاشت من بفهمم چه طور از دانشگاه کنده شدم. این جور وقت‌ها چیزی مثل جشن فارغ التحصیلی کمک می‌کند آدم متوجه شود که تمام شد و بهتر به بعدش فکر کند. از کسانی مثل یاسر هم که گهگاه آدم را به خود می‌آوردند مدتی است خبری نیست؟ یاسر کجایی؟ این قدر در تأهل فرو رفته‌ای؟

بارها گفته‌ام از راهی که در پیش گرفته‌ام پشیمان نیستم. دستاوردهای بزرگی برایم داشته است. با این حال خیلی دلم می‌خواهد که این بار با نگاهی نو و با شناختی که از نیازها و چالش‌های حال حاضر پیدا کرده‌ام به میز و نیمکت بر گردم. هر چند که خیلی پشتم باد خورده است. دعا کنید مثل همیشه.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب