حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
شراکت ۵۰ -۵۰ نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۱/٤

مطلبی که می‌خواهم به آن اشاره کنم نکته‌ی بسیار مهمی در هر شراکتی است. من آن را به تجربه به دست آوردم و در حین کنکاش در اینترنت دیدم سایت about هم آن را ذکر کرده است. به ذهنم رسید در این جا ثبتش کنم:

شاید شراکت ۵۰ - ۵۰ منصفانه و منطقی به نظر برسد. اما باید از دیدگاه دیگر توجه داشت که به هیچ وجه معقول نیست چون ممکن است باعث بن‌بست در تصمیم‌گیری شود. به هیچ وجه در رابطه‌ای که شراکت آن ۵۰ - ۵۰ است وارد نشوید حتی با دوست، فامیل و یا زندگی مشترکتان. حداقل ۴۹ - ۵۱. دوستی‌ها و تفاهم‌های اولیه ممکن است باعث نادیده گرفته شدن ضرر مذکور شود. بدون قصد و غرض خاصی و تنها از باب تجربه گفتم.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب