حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
کار را دست می‌کند چشم می‌ترسد نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/٢/۱
هر وقت که از حجم درس‌ها و تکالیف به ستوه می‌آمدم و به مادرم پناه می‌بردم جلمه‌ای روحیه‌بخش می‌گفت که فکر می‌کنم خودش هم با آن سرپا بود. می‌گفت: «کار را دست می‌کند، چشم می‌ترسد!»
واقعاً هم همین طور است. وقتی کارها را در ذهنت فهرست می‌کنی یک غول هفت سر می‌شود که اصلاً جرأت نمی‌روی طرف هیچ کدامشان بروی. در حالی که شاید انجام بعضی از آن‌ها بیش از چند دقیقه ازت وقت نگیرد و باعث شود این فهرست کوتاه‌تر و ذهنت هم آرام‌تر شود.
یک ایده، ایده‌ی قورباغه را قورت بده است که می‌گوید از سخت‌ترینش شروع کن! ایده‌ی دیگر هر کس یک نان می‌خواهد زودتر بهش بده است. شما با کدام موافقید؟
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب