حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
سفر به مالزی نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/٢/٢۱
اگر خدا بخواهد و زنده باشیم دوشنبه عازم مالزی هستم. اگر پیشتر بتوانم اطلاعاتی به دست آورم یا کسی آشنا آن دور و برها پیدا کنم مفید است. اطلاعات که می‌گویم بیشتر از جنسی آن اطلاعاتی که خودم از سوئد جمع کردم و نوشتم. و گر نه اطلاعات کلی و عمومی در دسترس است.

بعد از سفر سوئد به تازگی فهمیدم یکی از بچه‌های دانشکده که سلامی داشتیم آن جا درس می‌خواند. زودتر اگر می‌دانستم به سراغش می‌رفتم. به هر حال وقتی جایی غریب هستی، یک آشنا هم یک آشنا است.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب